اخبار خوزستان

راه اندازی قطار ریل باس رایگان در مرز شلمچه

راه اندازی قطار ریل باس رایگان در مرز شلمچه

راه اندازی قطار ریل باس رایگان در مرز شلمچه

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ فرید کریم زاده ضمن اشاره به تشریح اقدامات پلیس راهور و ارائه توصیه های لازم برای تردد زائران، اظهار داشت: تمهیدات ترافیکی لازم جهت بازگشت زائران اربعین حسینی اندیشیده شده است.

وی افزود: همکاران ما به صورت شبانه روزی در طول محورها و نقاط حادثه خیز تامین امنیت ترافیکی و تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی را انجام می دهند.

سرهنگ کریم زاده تصریح کرد:هم اکنون در پایانه مرزی شلمچه اتوبوس های لازم جهت جابجایی از مرز مهران تا مقصد زائران پیش‌بینی و آماده ارائه خدمات می باشند.

وی با اشاره به اینکه اقدامات لازم به منظور تسهیل در تردد و جلوگیری از مشکلات ترافیکی اندیشیده شده است گفت: امیدواریم تمام رانندگان،ساکنان و مجاوران از تردد غیر ضروری در محور شلمچه –خرمشهر خودداری کنند.

رئیس پلیس راهور استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: از تمام رانندگان عزیز و زائران انتظار داریم تا با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب، رانندگی قانون‌مندی داشته باشند و با برنامه ریزی برای سفر خود حتما با استراحت کافی به ازای هر دو ساعت رانندگی 15دقیقه استراحت کنند تاشاهد هیچ گونه حادثه تلخی برای رانندگان نباشیم.

انتهای پیام/735/ن