اخبار خوزستان

سارقان مسلح در اهواز دستگیر شدند

سارقان مسلح در اهواز دستگیر شدند

سارقان مسلح در اهواز دستگیر شدند

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز ، به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ “حسین زلقی ” در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت:در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه خودرو و احشام در سطح شهرستان اهواز بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقین در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ زلقی افزود: ماموران پاسگاه انتظامی لامی اهوازبا اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی هدفمند و فعال به یک خودرو 405 نقره‌ای رنگ مشکوک می‌شوند؛ که  به محض مشاهده مامورین متواری و استفاده از قانون بکارگیری سلاح هر 2 نفر سارق مسلح طی عملیاتی منسجم دستگیر می‌شوند.

وی در ادامه افزود:  خودرو به کار رفته در امر سرقت پس از استعلام مشخص شد دارای سابقه مسلحانه در سطح شهر اهواز را داشته توقیف و در بازرسی از خودرو سارقین یک قبضه کلاش به همراه خشاب مربوطه کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی اهواز گفت: پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی بازرسی از مخفیگاه‌شان یک دستگاه موتور سیکلت هوندا125 قرمز رنگ دارای سابقه سرقت، تعداد چهار دستگاه تلویزیون ، تعداد 5 جفت پلاک خودور مسروقه ،2 عددد قیچی بزرگ و تعداد 2 عدد جک خودرو کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه تاکنون 20مالباخته مرتبط با این پرونده شناسایی شدند،افزود: متهمین مذکور در تحقیقات به عمل آمده به بزه انتسابی اعتراف و به9 فقره سرقت مسلحانه و 8 فقره سرقت احشام و 3 فقره سرقت منزل معترف شده‌اند. زلقی، گفت: پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضایی شدند

انتهای پیام/735/ن