اخبار خوزستان

تمدید مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر

تمدید مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر

تمدید مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر

ایسنا/خوزستان مهلت نام‌نویسی بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت تا پایان روز دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ تمدید شد.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از ایسنا، با توجه به تقاضای زیاد اعضایی که تاکنون موفق به ثبت‌نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نشده‌اند و همچنین حضور تعدادی از هنرمندان متقاضی در مراسم راهپیمایی اربعین، مهلت ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی به‌منظور رفاه حال اصحاب فرهنگ و هنر شرکت‌کننده در مراسم معنوی اربعین حسینی و همچنین سایر متقاضیان تا پایان روز دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ تمدید شد.

بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت بیمه دانا خدمات بیمه تکمیلی در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش‌ها و حـق بیمـه متنوع برقرار است و اعضا و افراد تحت تکفل امکان انتخاب یکی از این طرح‌ها را تا پایان قرارداد دارند.

اعضای صندوق در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت‌نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام کنند. بدیهی است این مهلت به‌ هیچ ‌عنوان تمدید نخواهد شد.

قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضای صندوق اعتباری هنر که از طرح بیمه درمان تکمیلی استفاده می‌کنند از تاریخ اول مهر ۱۴۰۱  تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ معتبر است.

انتهای پیام