اخبار خوزستان

انتقال 13مصدوم حادثه واژگونی خودور زوار ایرانی مسیر بصره – سماوه به شلمچه

انتقال 13مصدوم حادثه واژگونی خودور زوار ایرانی مسیر بصره - سماوه به شلمچه

انتقال 13مصدوم حادثه واژگونی خودور زوار ایرانی مسیر بصره – سماوه به شلمچه

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرنگار برنا از مرز بین المللی شلمچه، سیدنادر نقیبی امشب(پنج شنبه 24 شهریور ماه) اظهار کرد: پس از تماس با مرکز پست فرماندهی حادثه ICP مستقر در مرز شلمچه، در خصوص وقوع حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی ون در جاده بصره به سماوه مقدمات تحویل حادثه دیدگان در دستور کار قرار گرفت.

او گفت: ده دستگاه آمبولانس با هماهنگی پست فرماندهی حادثه ICP، از نزدیکترین پایگاه‌های سیار اورژانس ۱۱۵ مستقر در شلمچه به نقطه صفر مرزی اعزام و مصدومین از طرف عراقی تحویل گرفته شدند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان افزود: پس از رسیدن کدهای اورژانس و تحویل مجروحین، اقدام های تریاژ و امداد بر بالین حادثه دیدگان انجام و برای ادامه درمان به بیمارستان های ولیعصر(عج) شهرستان خرمشهر و طالقانی شهرستان آبادان منتقل شدند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث جنوب غرب خوزستان در پایان اضافه کرد: مصدومین شامل ۹ زن و چهار مرد هستند که به مرکز بهداشتی درمانی و فوریت های پزشکی”حاج قاسم سلیمانی” و بیمارستان های طالقانی آبادان و ولیعصر(عج) خرمشهر اعزام شدند.

لازم به ذکر است که تحویل مصدومین در نقطه صفر مرزی با حضور و نظارت سید نادر نقیبی دبیر ستاد اربعین دانشگاه علوم پزشکی آبادان و اسماعیل فراهانی جانشین عملیات سازمان اورژانس کشور انجام شد.

انتهای پیام/آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف