اخبار خوزستان

یک کشته و 3 مصدوم در پی واژگونی خودرو زائران حسینی در خوزستان

یک کشته و 3 مصدوم در پی واژگونی خودرو زائران حسینی در خوزستان

یک کشته و 3 مصدوم در پی واژگونی خودرو زائران حسینی در خوزستان

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، به نقل از روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی آبادان، سید نادر نقیبی امروز جمعه، اظهار داشت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در محور خرمشهر به اهواز حامل زائران بازگشته از سفر کربلا یک کشته و سه مصدوم برجای گذاشت.

وی افزود: در پی وقوع این حادثه سه دستگاه آمبولانس از نزدیک‌ترین پایگاه‌ اورژانس دانشگاه علوم پزشکی آبادان به محل اعزام شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: یکی از سرنشینان این خودرو به دلیل شدت جراحت وارده در دم جان‌باخت و سه نفر مصدوم شدند.

نقیبی ادامه داد: مصدومان این حادثه پس از اقدام درمانی برای ادامه درمان به بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان خرمشهر منتقل شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: کارشناسان در حال پیگیری علت این حادثه هستند.

خستگی و خواب آلودگی ناشی از سفر اربعین موجب افزایش حوادث رانندگی به ویژه واژگونی خودرو در مسیرهای بازگشت زائران از شلمچه و چذابه شده است و توصیه پلیس به زائران اربعین در مسیر بازگشت و قبل از عزیمت به سمت شهرها و استان‌های محل سکونت، استراحت در موکب‌های مستقر در گذرگاه‌های مرزی  شلمچه و چذابه است.

در روزهای گذشته چندین حادثه رانندگی از جمله واژگونی خودرو برای زائران بازگشته از سفر اربعین در محورهای استان خوزستان رخ داده است.

انتهای پیام/735/ح