اخبار خوزستان

دیدار رئیس دادگستری دزفول از شورای حل اختلاف شهر

دیدار رئیس دادگستری دزفول از شورای حل اختلاف شهر

دیدار رئیس دادگستری دزفول از شورای حل اختلاف شهر

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از، مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری خوزستان، فیصل مزرعه هدف از این دیدار را حمایت از برنامه‌های شورای حل اختلاف و پیگیری رفع مشکلات آن عنوان کرد و با تقدیر از زحمات اعضای شورای حل اختلاف دزفول در اهتمام به ایجاد صلح و سازش در پرونده های ارجاعی، گفت: امروز شورای حل اختلاف به‌عنوان یک نهاد مردمی اثرگذار در حل و فصل دعاوی شناخته شده است.

وی افزود: این شورا همواره کمک شایانی به کاهش ورودی پرونده‌ها به دادسراها و دادگاه‌ها می‌کند و همچنین در ایجاد آرامش و امنیت پایدار نقش آفرینی مطلوبی داشته است.

مزرعه افزود: اعضای شورای حل اختلاف به‌رغم مشکلات موجود، خدمات بسیار ارزشمندی در جهت سوق دادن پرونده‌ها به صلح و سازش داشته‌اند و باید بیشتر مورد حمایت معنوی و مادی قرار بگیرند که این امر با هم افزایی و تعامل محقق خواهد شد.

در ادامه این بازدید قنبری رئیس مجتمع شورای حل اختلاف و جوهر مسئول امور اداری این شورا، به ارائه گزارش عملکرد و مشکلات موجود پرداختند و اعضای حاضر نیز ضمن تشکر از حضور رئیس دادگستری دزفول با بیان دیدگاه‌ها، نظرات و پیشنهادات خود، خواستار توجه ویژه به شورا و خدمات آن و همچنین رفع مشکلات، جهت ارتقای جایگاه شورا شدند.

48