اخبار خوزستان

2 هزار برنامه در استان خوزستان در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود

2 هزار برنامه در استان خوزستان در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود

2 هزار برنامه در استان خوزستان در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود

به گزارش خوزستان خبر به نقل از  خبرگزاری تسنیم  از  اهواز ، سردار نعمت‌الله باقری جانشین سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان در نشست خبری هفته دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت هقته دفاع مقدس به اهم برنامه‌های هفته دفاع مقدس در خوزستان اشاره کرد و اظهار داشت: بنا بر تدابیر ستاد کل نیروهای مسلح امسال ارتش جمهوری اسلامی در کشور میزبان است.

وی با بیان اینکه در سپاه حضرت ولیعصر خوزستان و بسیج دو بخش برنامه داریم افزود: یک بخش مشترک با نیروهای مسلح است از جمله دیدار پیشکسوتان به صورت ویدئو کنفراس با مقام معظم رهبری، رژه 31 شهریور ماه جاری، زنگ مقاومت در مدارس، دیدار با نماینده ولی فقیه است.

باقری در ادامه به برنامه‌های سپاه و بسیج در هفته دفاع مقدس  اشاره کرد و گفت: بیش از 2 هزار برنامه در سطح استان خوزستان اجرا می‌شود.

جانشین سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان به حضور عشایر خوزستان در رژه کشوری 31 شهریورماه در تهران اشاره کرد، گفت: در روز 31 شهریورماه در تهران  عشایر غیور خوزستان در نمایش اقتدار حضور خواهند داشت.

وی به اجرای برنامه‌های شهرستانی استان خوزستان در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: بیش 140 یادواره شهدا در هفته دفاع مقدس در شهرستان‌های استان خوزستان برگزار می‌شود. 

جانشین سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان  در ادامه گفت: کلنگ‌زنی المان زنان در مجموعه ستاد کنگره شهدا، بحث هنرهای تجسمی و برگزاری  شب شعر دفاع مقدس  از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس  در خوزستان است. 

انتهای پیام/735/ح