اخبار خوزستان

استاندار خوزستان: همه موانع و مشکلات باید از سر راه مردم برداشته شود

استاندار خوزستان: همه موانع و مشکلات باید از سر راه مردم برداشته شود

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرنگار برنا از اهواز، علی اکبر حسینی محراب امروز شنبه 27 اسفند ماه در نشست شورای اداری مسجدسلیمان که با حضور مسوولان استانی و شهرستان در محل فرمانداری مسجدسلیمان برگزار شد، با تاکید بر ضرورت دارابودن اتکاء به نفس در مدیران اظهار کرد: رمز موفقیت امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری اعتماد به رحمت خداوند متعال است.

او با بیان اینکه انسان با داشتن برنامه فردی می‌تواند به رشد و تعالی برسد، گفت: کسانی که مدیر می‌شوند باید زندگی فردی‌ امروزشان نسبت به دیروز بهتر باشد و برای ثانیه به ثانیه عمر خود برنامه داشته باشند.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه خانواده شهدا برکت کار ما هستند، افزود: قوم بختیاری مسجدسلیمان از شجاع‌ترین ایلات استان هستند و از سلحشوری آن‌ها در مناطق اشغالی یدی بالاتر نمی‌شناسیم، مردم از ما انتظار دارند که برای آن‌ها کار کنیم.

حسینی محراب بیان کرد: دشمن در داخل و خارج در حال برنامه‌ریزی است و می‌خواهد با هزینه‌های هنگفت میان مردم، مسوولان و جوانان فاصله بیندازند و این همان گسل میان نسل جدید و قدیم است.

او با بیان اینکه کارآیی باید حداکثری شود، تاکید کرد: همه دستگاه‌ها باید با یکدیگر هم‌افزایی داشته باشند، زیرا دشمن می‌خواهد به نفع خود در جامعه ایجاد خشم و نفرت کند.

نماینده عالی دولت سیزدهم در خوزستان بر پرهیز از خام‌فروشی در بالادست تاکید و اضافه کرد: اگر می‌خواهید در فولاد مسجدسلیمان کاری کنید باید صنایع پایین دستی فولاد را به شهرک‌های صنعتی بیفزایید.

استاندار خوزستان اضافه کرد: صنایع پتروشیمی دیگر در استان خوزستان کفایت می‌کند، اگر شهرک‌های شیمی در استان شکل گیرد، اشتغال به این سو خواهد رفت.

حسینی محراب با بیان اینکه صنایع کوچک باید مرتبط با صنایع بزرگ شکل گیرد، افزود: کشورهای صنعتی دنیا با صنایع کوچک رشد کرده‌اند.

او گفت: در شورای اداری باید هدفگذاری وجود داشته باشد و سلسله مراتب این اهداف باید شناسایی شود.

نماینده عالی دولت سیزدهم در استان خوزستان با تاکید بر توجه به علت‌ها در تعیین راهبردهای مدیریتی بیان کرد: همه توان مدیریتی شهرستان باید بر روی امنیت و منافع ملی باشد سپس اهداف برون‌مرزی و نظام در نظر گرفته شود.

استاندار خوزستان در پایان با اشاره به ظرفیت‌های خاص و ویژه شهرستان مسجدسلیمان تصریح کرد: جوانان ما می‌توانند در پیشرفت کشور و تحقق کلمه “ما می‌توانیم” نقش داشته باشند، همه موانع و مشکلات باید از سر راه مردم برداشته شود.

لازم به ذکر است که استاندار خوزستان در پایان این نشست زحمت های رضا رضایی فاضل(فرماندار سابق مسجدسلیمان) تقدیر به عمل آورد و پیمان مولایی را به عنوان سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان و دستیار استاندار در امر مردمی سازی دولت منصوب کرد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف