اخبار خوزستان

مخلان امنیت در چنگال قانون / ۱۹ شرور نفر دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: ۱۹ نفر با اجرای مرحله دوم طرح ارتقای امنیت عمومی با محوریت مبارزه با جرائم خشن در شهرستان شوش بازداشت شد.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرگزاری موج خوزستان به نقل از دادگستری خوزستان، مسلم کرم اللهی روز دوشنبه درخصوص اجرای این طرح بیان کرد: در اجرای این طرح که با رصد اطلاعاتی و همکاری ضابطان قضایی انجام شد، تعدادی از کسانی که اقدام به تیراندازی در سطح معابر می‌کردند، سارقان مسلح و فروشندگان مواد مخدر در سطح شهرستان شناسایی و با قرار مناسب راهی زندان شدند.

وی افزود: در بازرسی به عمل آمده از منازل و مخفیگاه متهمان، چهار قبضه سلاح جنگی و شکاری، ١۴ دستگاه موتورسیکلت ارکان مخدوش، یک دستگاه خودروی مسروقه و مقادیری انواع اموال مسروقه کشف شد.

کرم اللهی ادامه داد: همچنین در تحقیقات اولیه نیز متهمان به ارتکاب ٣١ فقره انواع سرقت عادی، ۶ فقره سرقت مسلحانه، ۲ فقره سرقت به عنف و ٢٠ فقره تیراندازی به سمت اماکن خصوصی اعتراف کردند.

داستان عمومی و انقلاب شوش بیان کرد: در راستای اجرای دستور رئیس کل دادگستری استان، با تمام توان و بدون اغماض با کسانی که نظم عمومی را خدشه‌دار کرده و امنیت مردم را به مخاطره می‌اندازند، برخورد قضایی قاطع می‌شود.

خبرگزاری موج | آخرین اخبار ایران و جهان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها