اخبار خوزستان

آب‌گرفتگی‌ در برخی مناطق اهواز/ همه ایستگاه‌های پمپاژ در مدار هستند

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه همه ایستگاه‌های پمپاژ در کلانشهر اهواز در مدار فعالیت و دفع آب از مناطق هستند، گفت: تا ۲ الی ۳ ساعت آینده آب ناشی از بارندگی از همه مناطق اهواز تخلیه خواهد شد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
محمدرضا کرمی نژاد در گفت و گو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت اهواز در بارندگی‌ و آبگرفتگی در برخی از مناطق این کلانشهر اظهار کرد: امروز از ساعت‌های ابتدایی صبح شاهد وقوع بارش‌های شدید در اهواز بودیم که باعث آبگرفتگی در برخی از مناطق این کلانشهر شد.
وی افزود: در مدت زمان ۳۰ دقیقه در اهواز بیش از ۳۵ میلیمتر بارش داشتیم که این میزان بارندگی در هر جایی باعث آبگرفتگی می‌شود و به همین دلیل نیز برخی از نقاط اهواز دچار آبگرفتگی شدند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: از ابتدای صبح امروز تا این لحظه، آب موجود در معابر در برخی مناطق فروکش کرده و وضعیت بهتر شده است و در تلاش هستیم تا وضعیت را در همه مناطق بهبود ببخشیم.
کرمی نژاد عنوان کرد: تا چند ساعت دیگر در همه مناطقی که دچار آبگرفتگی هستند، آب فروکش می‌کند و وضعیت به روال مناسب باز می‌گردد و مشکلی برای شهروندان نخواهد بود.
وی ادامه داد: حجم آب و بارشی که از صبح با آن مواجه بودیم آنقدر زیاد بود که مناطق مختلف اهواز را دچار آبگرفتگی کرد اما با گذشت زمان وضعیت بسیاری از این مناطق مطلوب و آب از مناطق تخلیه شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه همه ایستگاه‌های پمپاژ در کلانشهر اهواز در مدار فعالیت و دفع آب از مناطق هستند، خاطرنشان کرد: تا ۲ الی ۳ ساعت آینده آب ناشی از بارندگی از همه مناطق اهواز تخلیه خواهد شد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها