اخبار خوزستان

کدام خیابان‌های اهواز آبگرفته‌اند؟ – ایسنا

ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز با اشاره به نقاط دچار آبگرفتگی، گفت: با توجه به تعطیلی مدارس، در حال حاضر ترافیک در سطح شهر روان است و تا این لحظه گره ترافیکی گزارش نشده است.
سرهنگ سعید حسنوند در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز بارندگی‌ها، در خصوص وضعیت معابر اظهار کرد: از بامداد امروز (۲۹ آبان‌ماه) نیروهای پلیس، یگان‌های امدادی و شهرداری در سطح معابر مستقر شده‌اند تا آبگرفتگی هرچه سریعتر تخلیه شود.
وی افزود: در حال حاضر در چند نقطه از بلوار پاسداران، چند نقطه از بلوار گلستان، بلوار انقلاب، بلوار فنی و حرفه‌ای، کوی علوی، محدوده‌ای از شهرک رزمندگان، بخشی از ملاشیه، یکی دو نقطه از کیان‌شهر، یکی دو نقطه از بلوار شهید سلیمانی و پیچ گلستان آبگرفتگی وجود دارد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز گفت: همچنین در میدان کارگر تا میدان مالیات، خیابان ۲۲ بهمن تا بلوار ملاشیه، خیابان اندیشه، بلوار پیروزی، خیابان سقراط در امانیه، میدان مولوی، خیابان هفت کیانپارس، میهن غربی، وهابی، مطهری، خیابان خرداد و در تقاطع‌های ۹ و ۱۳ کیانپارس آبگرفتگی وجود دارد.
حسنوند بیان کرد: با توجه به تعطیلی مدارس، در حال حاضر ترافیک در سطح شهر روان است و تا این لحظه گره ترافیکی گزارش نشده است.
وی با بیان اینکه در این شرایط تصادفات خسارتی جزئی رخ داده اما مشکل خاصی ایجاد نشده است، گفت: طبق قوانین آیین نامه راهنمایی و رانندگی تا زمانی که سطح معابر لغزنده هستند، موتورسواران حق تردد در معابر عمومی را ندارند بنابراین با توجه به احتمال خطر و وقوع حوادث دلخراش برای این افراد، توصیه می‌شود موتورسوران در معابر عمومی تردد نداشته باشند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز بیان کرد: توصیه می‌شود رانندگان قبل از حرکت، خودروی خود را از نظر وضعیت ظاهری و فنی از جمله وضعیت برف پاک‌کن‌ها، مخزن شیشه‌شور، تهویه هوای خودرو، ترمز و چراغ‌ها بررسی و پس از اطمینان از سالم بودن حرکت کنند. 
حسنوند گفت: رانندگان در رانندگی توجه به جلو را رعایت کنند و حتما با سرعت مطمئنه رانندگی کنند. از توقف‌های غیرضروری در این شرایط نیز جدا خودداری کنند.
انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها