اخبار خوزستان

توزیع ۱۰۰ راس گوسفند قربانی در شوش

رئیس کمیته امداد امام خمینی شوش از توزیع ۱۰۰ راس گوسفند به مناسبت عید قربان میان مددجویان زیر پوشش و افراد نیازمند این شهرستان خبر داد.
 
به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان،غلامحسین نظری گفت: کمیته امداد همه ساله در عید قربان گوشت‌های قربانی اهدایی از سوی خیران این شهرستان و نیکوکاران را بین مددجویان زیر پوشش و افراد نیازمند توزیع می‌کند که امسال این کار خداپسندانه در قالب پویش ملی نذر قربانی اجرا شد.
وی با تجلیل از مشارکت خیران شوش در این پویش، افزود: خیران این شهرستان بیش از ۱۰۰ راس گوسفند قربانی برای توزیع میان نیازمندان به کمیته امداد اهدا کردند که ارزش ریالی این تعداد راس گوسفند افزون بر ۱۵ میلیارد ریال است.
نظری ادامه داد: تمام شیوه نامه‌های بهداشتی در ذبح این دام‌ها رعایت شده ضمن اینکه قربانی کردن دام‌ها با نظارت کارشناسان دامپزشکی انجام شده است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی شوش از توزیع پیش از ۲ هزار پرس غذای گرم در دهه امامت و ولایت خبر داد و اضافه کرد: این تعداد میان مددجویان کمیته امداد، نیازمندان و محرومان با مشارکت خیران این شهرستان توزیع خواهد شد.
۲ هزار و ۳۰۰ خانوار نیازمند با یک هزار و ۱۰۰ دانش آموز و ۷۰۰ یتیم زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شوش قرار دارند.
شهرستان شوش با بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارای ۲۲۰ روستا است. بسیاری از جمعیت زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شوش در روستا‌های این شهرستان سکونت دارند.
۵۵۰ فرصت شغلی با اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریال در سال ۱۴۰۱ برای مددجویان کمیته امداد شوش ایجاد شده است.

خبرگزاری صدا و سیما | IRIB NEWS AGENCY

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها