اخبار خوزستان

فراخوان پذیرش بدون آزمون استادمحور در دانشگاه صنعتی دزفول

ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول از انتشار فراخوان پذیرش بدون آزمون به شیوه استادمحور در این دانشگاه خبر داد.
نادر رکنی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به انتشار فراخوان پذیرش بدون آزمون (استعدادهای درخشان) ارشد به شیوه استادمحور، اظهار کرد: در شیوه جذب استادمحور، استاد در درجه اول باید پروپوزال را مطرح و اعلام نیاز کند. استادی که خواهان پذیرش دانشجو به این شیوه است، باید در سامانه نظام ایده‌ها و نیازها (نان) ثبت‌نام و نیاز مرتبط با تخصص و رشته خود و یا نیاز جدیدی را ثبت کند.
وی ادامه داد: بر این اساس، در سه رشته مهندسی برق با عنوان بهبود تاب‌آوری ریزشبکه حساس با استفاده از قابلیت پاسخگویی بار خودروهای الکتریکی، در رشته فیزیک با عنوان استفاده از خاصیت فوتوکالیستی هالیدهای پروسکایتی نانوساختار پایدار برای تصفیه آب بوسیله انرژی خورشید و در مهندسی معماری با عنوان طراحی و برنامه‌ریزی معماری اکوموزه روستایی-عشایری، دانشجو پذیرفته می‌شود.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: متقاضیان پذیرش به این شیوه در مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند تا ۲۳ تیرماه اقدام کنند.
انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها