اخبار خوزستان

دستبند پلیس بر دستان سارق اماکن خصوصی در هندیجان

۱۳:۰۷ – ۲۰ تير ۱۴۰۳ سرهنگ کامران خوشناموندفرمانده انتظامی هندیجان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت اموال موجود در انبار‌ها و مغازه‌ها برخی مناطق شهر هندیجان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارکنان انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
او افزود: کارکنان آگاهی با جمع آوری ادله از محل سرقت‌ها و انجام اقدامات پلیسی یک سارق که با ترفندی خاص وارد اماکن خصوصی می‌شد و اقدام به سرقت اموال موجود در انبار‌ها و مغازه‌ها می‌کرد را شناسایی و  با هماهنگی مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی هندیجان با اشاره به اینکه از مخفیگاه سارق ادامه داد: تعداد اموال سرقتی از جمله تعداد ۱۸۰ دستگاه جاروبرقی، ۳ دستگاه یخچال فیریزر،  ۱۸ کارتن ظروف آشپزخانه، ۱۸۰ دستگاه جاروشارژی و ۱۸۰ دستگاه خردکن کشف شد، گفت: متهم پس از مواجهه با  مستندات پلیس، به ۴ فقره سرقت به ارزش ۱۰ میلیارد ریال اماکن خصوصی اعتراف کرد.
سرهنگ خوشناموند گفت: متهم پس از معرفی به مرجع قضائی با قرار صادره راهی زندان شد، از اصناف خواست: از قفل‌های مطمئن برای درب انبار و مغازه‌ها و همچنین از دوربین مداربسته استفاده کنند.

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان | YJC

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها