اخبار ورزشی خوزستان

پایان مسابقات اسکیت قهرمانی سرعت خوزستان

ایسنا/خوزستان مسابقات قهرمانی اسکیت سرعت دختران و پسران خوزستان، برترین های خود را شناخت.
این مسابقات ۳۰ و ۳۱ شهریورماه به میزبانی ماهشهر و برای اولین بار در سطح استان در تمامی رده های سنی و با وجود سنسور در سطح بسیار بالایی برگزار شد. 
در بخش دختران ۱۱۳ شرکت کننده حضور داشت که مقام اول با کسب ۱۲ طلا به تیم نجوم الف ماهشهر رسید، تیم نجوم ماهشهر ( ب) نیز با کسب ۲ طلا و یک برنز دوم شد و شوش با کسب یک طلا، یک نقره و پنج برنز به عنوان سومی دست پیدا کرد.
همچنین در مسابقات پسران که با حضور ۶۰ ورزشکار برگزار شد، نجوم الف ماهشهر با ۷ طلا، ۹ نقره و ۳ برنز به قهرمانی رسید، تیم الف دزفول با ۳ طلا، یک نقره و ۳ برنز بر سکوی دوم قرار گرفت و تیم آبادان با کسب یک طلا و یک نقره در رده سوم قرار گرفت.

انیس قنبری دبیر اجرایی این مسابقات در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با تلاش های شبانه روزی هیات استان و با حمایت های حداکثری اداره ورزش و جوانان شهرستان ماهشهر شاهد برگزاری بسیار خوب رقابت‌ها بودیم.قنبری در ادامه گفت: امید است که در ماه‌های پیش رو بتوانیم میزبان مسابقات بین استانی با حضور استان های همجوار جهت پیشبرد هر چه بیشتر اهداف هیات اسکیت خوزستان باشیم.همچنین شکیبا گرجیان نایب رئیس هیات اسکیت خوزستان در گفت و گو با ایسنا، عنوان کرد: سطح مسابقات بالا بود. ورزشکاران دختر برای اولین بار در خوزستان با وجود سنسور مسابقه دادند که وجود آن باعث ثبت رکورد واقعی اسکیت سواران است.
گرجیان گفت: در این مسابقات در تمامی رده های سنی اسکیت سوارانی حضور داشتند که رکوردشان نزدیک به رکوردهای کشوری بود که این امر اتفاق بسیار خوبی برای اسکیت خوزستان است.
انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها