اخبار ورزشی خوزستان

فولاد در لیگ یک فوتبال زنان تیم‌داری می‌کند/ هزینه تجهیز هر ورزشگاه به VAR یک میلیون یورو است

ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: هزینه تجهیز هر ورزشگاه به سیستم VAR یک میلیون یورو است که مقرر شد وزرات ورزش این مبلغ را به فدراسیون فوتبال بدهد و فدراسیون نیز قول داده VAR را در لیگ بیست و چهارم داشته باشیم.
هوشنگ نصیرزاده درباره ورود باشگاه فولاد به تیم داری در فوتبال بانوان، اظهارکرد: در خوزستان فقط فوتسال بانوان داریم و قرار شد تیم فوتبال بانوان باشگاه فولاد را هم تشکیل دهیم. در همین راستا نیز یکی دو جلسه با معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان داشتیم؛ فدراسیون می‌گفت از لیگ دو شروع کنید ولی از آن‌ها خواستیم از لیگ یک فوتبال شروع کنیم، هرچند روز اول قرار بود در لیگ برتر تیم‌داری کنیم. همچنین باید حوزه هواداری بانوان را هم شکل دهیم.
به گزارش خوزستان خبر به نقل از ایسنا، او درباره ورود VAR به فوتبال ایران نیز گفت: هر ورزشگاهی که قرار است به سیستم VAR مجهز شود، باید یک میلیون یورو برای آن هزینه کند که مقرر شد وزرات ورزش این مبلغ را به فدراسیون فوتبال بدهد و فدراسیون نیز قول داده VAR را در لیگ بیست و چهارم داشته باشیم. ضمن این که برای جانمایی VAR در ورزشگاه فولاد مشکلی نداریم و نمی‌دانم آیا این کار برای نیم فصل اول انجام می‌شود یا نه، که پاسخ آن را باید فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش بدهند. همچنین امسال صدا و سیما خوزستان باید بتواند با گرفتن اعتبارات از طریق طرح‌های ملی از سوی استانداری، قابلیت کیفیت دوربین‌های خود را افزایش دهد تا تصویربرداری بهتری از فوتبال داشته باشیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد درباره احتمال تاخیر در آغاز لیگ نیز عنوان کرد: در فیفادی تیم ملی ایران یکی دو بازی دارد که در همین زمینه فدراسیون با سرمربی تیم ملی هماهنگی انجام داده که قبل از این تاریخ بازی‌های لیگ برگزار نشود و مقرر شد مسابقات از نیمه دوم شهریورماه آغاز شود اما اصرار بر این است که قبل از آغاز فیفادی تیم‌ملی، دو سه هفته از لیگ برتر نیز برگزار شود تا تیم های با شرایط لیگ هماهنگ شوند. به هر حال دنبال این بودند که شروع لیگ را قبل از فیفادی یا بعد از آن بگذارند.
وی در ادامه نیز خاطر نشان کرد: فوتبال بدون هوادار اصلا معنا ندارد و مثل این می‌ماند که در خانه نشسته‌ای و فوتبال دستی بازی می‌کنی. به نظرم بدون هوادار نمی‌توان ادامه داد؛فوتبال ظاهر با پا انجام می‌شود اما با ذهن است و هواداران اگر تیم خودشان را تا دقایق پایانی تشویق کنند، تیم‌شان حتی می‌تواند کامبک بزند. پس هوادار باید بداند بازی فوتبال تا پایان دقیقه ۹۰، ادامه دارد.
نصیرزاده با بیان این که هیچ چیزی در این فوتبال معلوم نیست و همه می‌خواهند قهرمان شوند، گفت: هوادار خوب و فهیم بسیار می‌تواند به فوتبال کمک کند. هواداران فوتبال را متوجه می‌شوند و حتی انتقادهایشان کمک دهنده است. به هر حال باید تلاش کسب موفقیت تیم باشد که بخشی از آن نیز هوادار است، یعنی بدون فوتبال و فضای مجازی، فوتبالی وجود ندارد. کانون هواداران فولاد هم معقول و منطقی است که می‌تواند افکار را جهت بردهای آینده تیم جهت دهی کند و با صبر نیز می‌توان نتایج مطلوبی کسب کرد.
انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها