گردشگری

آبشار خوش منظره و خروشان در نروژ

خوزستان خبر – Steindalsfossen آبشاری در روستایی به نام استین نروژ است که ۵۰ متر ارتفاع دارد و از جمله آبشارهای کشور نروژ است که بیشترین عکس از آن گرفته شده است. این آبشار منظره ای خارق العاده در این شهر کوچک ایجاد کرده است و به خوبی توانسته خود را در بین گردشگران مطرح کند و به یکی از پربازدیدترین جاذبه های گردشگری نروژ تبدیل شده است.

نحوه دسترسی به این آبشار بسیار آسان در نظر گرفته شده است و از پارکینگ مسیری مستقیم به سوی این آبشار وجود دارد. بازدیدکنندگان می توانند از مسیری که از پشت این آبشار زیبا می گذرد عبور کنند و منظره ای خارق العاده از شهر و آبشاری که سرازیر است ببینند و یا به رو به روی آبشار رفته و آن را از نزدیک تماشاکنند.

زمانیکه در ماه می برف ها آب می شوند این آبشار زیباترین و خروشان ترین حالت را دارد. گردشگرانی که به تنهایی سفر می کنند معمولا صبح زود را برای رفتن به این منطقه انتخاب می کنند چرا که از ساعتی به بعد گروهها و تورهای گردشگری زیادی به این منطقه می آیند.

نزدیک ترین شهر به این مقصد شهر برگن است که فاصله ای یکساعت و نیمه تا این آبشار دارد و اکثر گردشگران نیز این شهر را برای اقامت و تماشای طبیعت اطرافش انتخاب می کنند.
منبع : لست سکند

 

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها