مراسمات

ارسال آثار به جشنواره شرجی و آیه‌های تماشا تا اسفند تمدید شد

حسین کاید خورده در گفتگو با خبرنگاران گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره شرجی و آیه‌های تماشا تا روز ۲۰ اسفندماه امسال تمدید شد.

وی با بیان اینکه تمام کارکنان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان، دانشگاه‌های فعال شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان مجاز به ارسال آثار خود به این جشنواره هستند، افزود: با توجه به درخواست متقاضیان و تاکید بر این موضوع که زمان کافی برای تولید اثر وجود نداشته است برای آخرین بار مهلت ارسال آثار را تمدید کردیم و به طور قطع این زمان دیگری تمدید نمی شود.

وی اظهار کرد: اختتامیه این جشنواره به احتمال فراوان در هفته سلامت سال۹۷ برگزار می شود.

کاید خورده، موضوع بخش شعر جشنواره را آزاد خواند و افزود: محدودیت قالب برای ارسال شعر وجود ندارد و متقاضیان شرکت در این بخش می‌توانند حداکثر سه اثر خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دبیر جشنواره داستان، شعر و عکس شرجی و آیه‌های تماشا اظهار کرد: شرکت‌کنندگان بخش شعر می‌توانند آثار خود را به صورت تایپ شده (WORD) به همراه مشخصات فردی همچون نام و نام خانوادگی، شماره ملی، دانشگاه مبدا، شماره تلفن همراه را به دبیرخانه جشنواره به نشانی اینترنتی prabadan۹۳@gmail.com ارسال و یا پرینت آثار خود را به همراه سی دی فایل Word و مشخصات کامل به آدرس آبادان، ابتدای کوی ذوالفقاری، روابط عمومی ستاده دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان ارسال کنند.

وی تصریح کرد: به پنج نفر از برگزیدگان این بخش لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه نقدی اهدا می‌شود.

دبیر جشنواره داستان، شعر و عکس آیه‌های شرجی همچنین در مورد شرایط شرکت در بخش داستان این جشنواره گفت: موضوع داستانها آزاد است و هر نویسنده می‌تواند سه داستان کوتاه خود را برای شرکت در مسابقه بفرستد.

کایدخورده افزود: داستان‌‎های ارسالی نباید از ۸۰۰ کلمه کمتر و از سه هزار کلمه بیشتر باشند.

به گفته وی، شرایط ارسال آثار بخش داستان کوتاه نیز همچون شرایط بخش شعر است.

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها