اخبار ورزشی خوزستان

مهاجم پرسپولیسی مورد علاقه نکونام مقابل فولاد بازی می‌کند؟/ شاید این بازیکن در جمع سرخ‌ها بماند

مهاجم پرسپولیسی مورد علاقه نکونام مقابل فولاد بازی می‌کند؟/ شاید این بازیکن در جمع سرخ‌ها بماند

عبدی با این حال به دلیل سرماخوردگی شدید و تب و لرز نتوانست در بازی با ذوب آهن حضور داشته باشد و چند روزی هم در تمرینات پرسپولیس غایب بود.

اما عبدی بعد از پشت سر گذاشتن دوران بیماری، دوباره به تمرینات تیمش اضافه شد و به نظر می‌رسد مشکلی برای همراهی پرسپولیس در بازی مقابل فولاد نخواهد داشت.

بلافاصله پس از پایان نیم فصل اول، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان دنبال جذب مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر است. دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در حالی آغاز شده است که هنوز نقل و انتقالات بین تیم‌ها در زمستان سال جاری ادامه دارد.

جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان قصد داشته و دارد تیمش را علاوه بر نیم فصل دوم لیگ برتر جهت حضور هرچه بهتر در دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا تقویت کند. او که از عملکرد چند خرید ابتدای فصل خود اصلا راضی نیست تصمیم دارد نقاط ضعف این تیم را در نقل و انتقثالات زمستانی پوشش دهد. کاهش آمار گلزنی فولاد از زمان حضور نکونام باعث شده تا سرمربی اهوازی‌ها دنبال خرید مهاجم باشد. مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس که عملکرد خوبی با پیراهن این تیم در نیم فصل اول نداشت نظر نکونام را برای پیوستن به این تیم جلب کرده است. این در حالی است که عبدی با پرسپولیس قرارداد دارد و برای هرگونه جابجایی نیاز به رضایت باشگاه پرسپولیس دارد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد سرخپوشان هنوز نامه رسمی مبنی بر انتقال عبدی از هیچ تیم دیگری دریافت نکرده اند. آنها در صورت موافقت یحیی گل محمدی حاضر خواهند شد مهاجم جوان خود را با قراردادی قرضی به تیم دیگری بدهند اما سرمربی پرسپولیس مخالف این جدایی است. یحیی گل محمدی دو بازیکن تیمش (سیامک نعمتی و حامد پاکدل) را در لیست مازاد خود قرارداد ولی با جدایی مهدی عبدی مخالفت کرد. شاید یکی از دلایل مخالفت یحیی گل محمدی با رفتن مهدی عبدی، جوانی این بازیکن و عدم تقویت تیم‌های رقیب بوده باشد.

حالا اما سئوال مهم این است که آیا یحیی گل محمدی در دیدار حساس این هفته دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس از مهدی عبدی در ترکیب اصلی خودش استفاده می‌کند؛ اینکه حداقل دقایقی مهاجم مورد علاقه جواد نکونام را به زمین می‌فرستد یا نه؟!