اخبار خوزستان

تاکید دادستان بر حل مشکلات آب شرب رامهرمز در کمترین زمان

تاکید دادستان بر حل مشکلات آب شرب رامهرمز در کمترین زمان

ایسنا/خوزستان دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز گفت: آب شرب برخی از مناطق رامهرمز، از لحاظ کیفیت مناسب برخوردار نیست و اداره آبفای شهرستان مکلف است این مشکل را در کوتاه‌ترین زمان ممکن مرتفع کند.

شهاب الدین بهبهانی در بازدید از تصفیه خانه شماره یک خطاب به رئیس اداره آبفا، رییس مرکز بهداشت و درمان و کارشناسان بهداشت رامهرمز، اظهار کرد: سلامت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است و چنانچه مدیری با سهل‌انگاری و ترک فعل، موجب خدشه به حقوق و سلامت مردم شود، طبق قانون مورد پیگرد قضایی قرار می‌گیرد.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از ایسنا به نقل از دادگستری خوزستان، وی گفت: ورود آب با کیفیت نامناسب، باعث تهدید علیه بهداشت عمومی است و این دادستانی از باب حقوق عامه تا رفع کامل مشکلات موجود، بر موضوع نظارت دارد.

دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز در ادامه از رئیس آبفای این شهرستان خواست که هرچه سریعتر و در جهت مشکلات ناشی از قطعی و کیفیت آب شرب، نسبت به انتقال آب از تاسیسات رود زرد کاید رفیع، اقدام کند.

رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز در پی دریافت گزارش‌های مردمی درخصوص قطعی مکرر و کیفیت پایین آب در برخی از مناطق شهر، ضمن بازدید از تصفیه خانه شماره یک (قلعه سید) و دیدار با اهالی کوی طالقانی یک و سه، بر افزایش کیفیت آب مصرفی شهروندان و جلوگیری از قطعی آب تاکید کردند.

انتهای پیام