اخبار خوزستان

رشد ۷۰۰ درصدی پروژه‌های فولاد نسبت به سال‌های قبل

رشد ۷۰۰ درصدی پروژه‌های فولاد نسبت به سال‌های قبل

حسین کهزاد در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: همه همت و تلاش ما این است که امسال فولادسازی شرکت صنعت فولاد شادگان را افتتاح کنیم تا هرچه سریعتر موجب اشتغال جوانان بومی این منطقه شود.

وی افزود: در راستای اشتغال جوانان بومی منطقه در این شرکت نیاز به برگزاری آزمون استخدامی داریم تا بتوانیم هرچه سریعتر جذب و استخدام شرکت صنعت فولاد شادگان کنیم.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان ادامه داد: بلافاصله بعد از برگزاری آزمون استخدامی، آموزش‌های لازم را در اختیار جوانان قرار می‌دهیم تا بتوانند در این صنعت شروع به کار کنند.

کهزاد با اشاره به آزمون استخدامی این شرکت تاکید کرد: استخدام جوانان تنها بر اساس شایسته سالاری و توانایی افراد است و تنها راه جذب به شرکت صنعت فولاد شادگان آزمون شایستگی افراد است.

وی خاطرنشان کرد: کار ساخت کارگاه در شهرک صنعتی تا پایان خرداد ماه آغاز خواهد شد تا بتوانیم قطعات مورد نیاز کارخانه در کارگاه را انجام دهیم. همچنین تاکید داریم که باید موارد مصرفی در شادگان تامین شود و در صورت نیاز کارگاه، در شادگان احداث شود.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان با اشاره به پروژه های در دست ساخت این شرکت گفت: خوشبختانه امسال پروژه‌ها نسبت به سال‌های قبل رشد چشمگیری داشتند و ۷۰۰ درصد رشد کرده‌اند.

کهزاد توضیح داد: از جمله این پروژه‌ها می‌توان به فاز دوم فولاد سازی و احیا، افزایش ظرفیت واحد احیا، نیروگاه، کارخانه آهک، شهرک مسکونی کارکنان ، فضای سبز و … اشاره کرد.

وی درخصوص فضای سبز در صنعت فولاد شادگان بیان کرد: حدود ۱۳ هکتار فضای سبز در صنعت فولاد شادگان کشت و ایجاد شده است که آماده برای شروع فاز دوم به میزان ۱۰ هکتار است که مجموع آن ۲۳ که با انجام این پروژ ها و فضای سبز قبلی ، مجموع فضای سبز شرکت به ۲۵هکتار خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان اظهار کرد: در نظر داریم در صورت امکان بخشی از فضای سبز را در شهرستان شادگان ایجاد کنیم تا مردم شهرستان شادگان بتوانند از آن بهره ببرند.

کهزاد به مناقصات این شرکت اظهار کرد: در مناقصات به شرکت کنندگان شادگان، امتیازات فنی بیشتری داده‌ایم که شانس آنها برای قبولی بیشتر شود.

کهزاد افزود: مناقصات شرکت به صورت وسیع اطلاع رسانی شده است همچنین در خرید کالا و خرید خدمات شفاف عمل کرده‌ایم.

وی با اشاره به مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت تاکید کرد: با همکاری سپاه پاسداران، ساخت درمانگاه تخصصی در شادگان آغاز شده است که امیدواریم نیازهای مردم شریف این منطقه در مسائل درمانی پوشش داده شود.

وی از برنامه امسال شرکت صنعت فولاد شادگان خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی صورت گرفته تا امسال به سمت صادرات حرکت کنیم.

مدیرعامل شرکت صنعت فولاد شادگان افزود: قصد بر آن است با همت و تلاش‌های مستمر شرکت صنعت فولاد شادگان در سطح بین‌المللی، فعالیت‌هایی داشته باشیم.

وی گفت: مهم‌ترین اقدام برای جذب سرمایه‌گذار در شادگان، امنیت و آرامش است که باید در شرکت و شهرستان شادگان برقرار و پایدار باشد.