اخبار خوزستان

حضور در پای صندوق‌های رای، راه تحقق مطالبات مردم است

ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: راه تحقق اراده و مطالبات بحق مردم برای رفع مشکلات و به ویژه بهبود وضع معیشتی و حرکت کشور در مسیر توسعه پایدار، حضور در پای صندوق‌های رای و معنا بخشیدن به عقلانیت سیاسی در این مسیر خواهد بود.
دکتر مهدی بدیعی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: ۱۱ اسفندماه میعادگاه مهم و سرنوشت‌سازی برای ملت و آینده ایران اسلامی به شمار می‌آید. این انتخابات به عنوان تجلی اراده مردم در حق تعیین سرنوشت خود، فرصتی است که موجب تقویت پایه مردم‌سالاری دینی در کشور می‌شود زیرا حضور پای صندوق‌های رای می‌تواند به تحقق مطالبات و خواسته‌های بحق مردم منجر شود.
وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی ایران، شدیدترین تحریم‌ها را علیه کشورمان اعمال کرده‌اند تا از این طریق به خواسته‌های خود دست پیدا کنند و این تروریسم اقتصادی بر زندگی و معیشت مردم تاثیر مستقیم گذاشته است.  
تحقق مطالبات بحق مردم با حضور در پای صندوق‌های رای
رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با بیان اینکه ایجاد نارضایتی و دلسرد کردن مردم، راهکارهای دشمنان هستند برای اینکه به پایه‌های مردم‌سالاری دینی ضربه بزنند، گفت: با وجود همه این فشارها، مردم با حضور باشکوه خود در ۲۲ بهمن‌ماه امسال، دشمنان و بدخواهان ملت را تسلیم اراده خود کردند.
وی با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در انتخابات عنوان کرد: مشارکت گسترده در انتخابات، پاسخی دندان‌شکن به یاوه‌گویی‌های دشمنان نظام اسلامی ایران خواهد بود. همان گونه که مقام معظم رهبری مکرر در سخنان‌شان فرموده‌اند، راه تحقق اراده و مطالبات بحق مردم برای رفع مشکلات و به ویژه بهبود وضع معیشتی و حرکت کشور در مسیر توسعه پایدار، حضور در پای صندوق‌های رای و معنا بخشیدن به عقلانیت سیاسی در این مسیر خواهد بود.
حضور در انتخابات، موجب دفع تهدیدات منطقه‌ای می‌شود
بدیعی با اشاره به مسئولیت جامعه دانشگاهی در انتخابات، ادامه داد: بدون شک، رسالت نخبگان و دانشگاهیان به عنوان یکی از گروه‌های مرجع، افزایش رشد و آگاهی‌بخشی به مردم برای حضور فعالانه و مشارکت در انتخابات است.
وی بیان کرد: حضور در انتخابات، موجب خنثی‌سازی توطئه دشمنان و منافقان کوردل و دفع تهدیدات منطقه‌ای و نقطه عطفی در تاریخ سیاسی ایران اسلامی خواهد بود.
رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: این دانشگاه، راهبرد قطعی خود را ایجاد امید و انگیزه بین دانشگاهیان، نخبگان و آحاد مردم می‌داند و به این منظور، نقش انتخابات در حل مشکلات کشور در دانشگاه تبیین می‌شود.
وی افزود: مطمئنا این انتخابات، به جشن پیروزی ملت در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی تبدیل می‌شود و سندی برای عبور از یک دوره پرفشار خواهد بود.
بدیعی با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات، عنوان کرد: به عنوان عضوی از جامعه دانشگاهی ایران، از خانواده بزرگ دانشگاهیان کشور و اقشار ملت هوشمند ایران می‌خواهم که در این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز با مشارکت پرشور خود در انتخابات زمینه تحول و نگاهی امیدبخش به آینده کشور برای رفع چالش‌های پیش رو را فراهم کنند.
انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها