اخبار خوزستان

انهدام بیش از ۲۴ تن موادغذایی فاسد / در جنوب غرب خوزستان رخ داد

رکنا: مدیر سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی‌ آبادان از انهدام بیش از ۲۴ تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در طرح سلامت نوروزی در جنوب غرب خوزستان خبر داد.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از رکنا از خوزستان؛ سیف‌اله گنجعلی دشتی با اشاره به ادامه بازرسی‌ها در طرح سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان توسط کارشناسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی آبادان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان از ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۲ تا امروز با همت کارشناسان بهداشت محیط ۱۱هزار و ۶۱ مورد بازرسی بهداشتی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی آبادان، خرمشهر و شادگان انجام شده است.

وی با اشاره به تداوم انجام کنترل‌های بهداشتی در قالب طرح سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان تا ۲۵ فروردین‌ماه، افزود: در بازرسی‌های انجام شده بیش از ۲۴ تن مواد غذایی فاقد تاریخ انقضا کشف و معدوم شده است. همچنین ۵۱۲ اخطاریه بهداشتی صادر شد و ۱۱ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند.

مدیر سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی‌ آبادان بیان کرد:‌ همچنین ۶ هزار و ۲۲۷مورد کلرسنجی، ۴۱۰ مورد نمونه‌برداری از آب آشامیدنی، ۷ هزار و ۳۶ مورد سنجش با تجهیزات پرتابل و ۱۵۸ مورد نمونه‌برداری از مواد غذایی نیز انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

0

0

رکنا – اخبار حوادث، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها