اخبار خوزستان

طرح ملی «گفتاورد» در ‌خوزستان‌ اجرا می‌شود

ایسنا/خوزستان سرپرست بنیاد نخبگان خوزستان جزئیات طرح ملی «گفتاورد» را تشریح کرد.
مهدی کردزنگنه در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح ملی گفتاورد، اظهار کرد: با توجه به اثرگذاری نخبگان هر کشور و پیشگام بودن آن‌ها در حل چالش‌ها و مشکلات، با هدف افزایش تاثیرگذاری نخبگان در حل مسائل کشور، طرحی تحت عنوان گفتاورد تعریف شد.
سرپرست بنیاد نخبگان خوزستان افزود: این طرح ملی، بستری برای شنیده شدن نخبگان و تقویت ایده‌های نخبگانی است. علاقه‌مندان می‌توانند تا ۲۸ خردادماه آثار خود را ارسال کنند.
کردزنگنه عنوان کرد: طرح گفتاورد بنیاد نخبگان، در چهار محور مالی، پولی و ارزی (هدایت تسهیلات و مدیریت خلق اعتبار، بانکداری)، مدیریت بهره‌برداری و ارتقای بهره‌وری منابع طبیعی (زمین، معادن، نفت و گاز، دریا، مراتع، جنگل‌ها، منابع آبی)، امنیت غذایی، نظام سلامت و بیمه و سیاستگذاری، حکمرانی هوشمند و مدیریت ادراک اجتماعی (فرایندهای صدور استانداردها و مجوزها، قابلیت‌های فضای سایبر، سکوها، مدیریت رسانه، شبکه‌های اجتماعی و کلان‌داده‌ها) برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در مرحله اول (انتخابی)، آثار برگزیده در ۸ پهنه از کشور به صورت پوستر به نمایش درخواهد آمد. از هر پهنه و در هر موضوع، یک اثر به مرحله رقابتی راه خواهد یافت. در مرحله دوم یا مرحله یک چهارم نهایی، ۸ تیم به رقابت و مناظره خواهند پرداخت که از بین آن‌ها ۴ تیم به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می‌کند. در مرحله نهایی نیز تیم برگزیده در رقابت برگزار شده تعیین خواهد شد.
انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها