اخبار خوزستان

یازده مدال رنگارنگ بر گردن وزنه برداران خوزستانی

به گزارش خوزستان خبر به نقل از رکنا از خوزستان؛ پس از چند روز رقابت وزنه‌برداران نوجوان و جوان کشور در همدان، خوزستان با درخشش در این پیکارها، موفق به کسب ۲۱ مدال شد.

در رده سنی نوجوانان مبین پاسلار در دسته ۵۵ کیلوگرم موفق به کسب سه مدال نقره شد،  حسین قربانی در دسته ۶۱ کیلوگرم سه نشان برنز از آن خود کرد، آرین رسول‌زاده در دسته ۸۹ کیلوگرم به سه مدال نقره رسید و یاسین نصیری در همین دسته دو مدال برنز را به گردن آویخت، طاها فتحی در دسته ۹۶ کیلوگرم یک نشان برنز را به خود اختصاص داد و عرفان پورخالقی در دسته ۱۰۲+ به دو نشان برنز دست پیدا کرد.

همچنین در دسته جوانان محمدرضا قاعدی در دسته ۵۵ کیلوگرم به سه نشان نقره دست پیدا کرد، آرین فرهادی در دسته ۸۹ کیلوگرم صاحب یک نشان برنز شد، در دسته ۹۶ کیلوگرم عرشیا سلطانی گردن آویز نقره را به دست آورد. ماهان رضایی در دسته ۱۰۲ کیلوگرم به یک مدال نقره و یک مدال بزنز دست پیدا کرد.

مسابقات پسران روز گذشته (۲۳ اردیبهشت ماه) در همدان به پایان رسید.

همچنین پیش از این نیز مسابقات بخش بانوان برگزار شد که خوزستان در رده سنی نوجوانان، مبینا حسینی در دسته ۶۴ کیلوگرم به ۳ مدال نقره دست پیدا کرد، سمانه موسویان در دسته ۷۱ کیلوگرم به یک مدال نقره و یک نشان برنز رسید و هستی اسدپور در دسته ۸۱+ کیلوگرم صاحب ۲ مدال نقره و یک برنز شد.

همچنین در رده سنی جوانان، آنا مرادی در دسته ۴۵ کیلوگرم به ۳ نشان طلا رسید و مونا نژادنیلی موفق به کسب ۳ مدال نقره شد.

رکنا – اخبار حوادث، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها