اخبار خوزستان

شادگان تابستان کم تنشی را در حوزه آب و برق دارد

محمد خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: اقدامات صورت گرفته در حوزه تامین آب شرب پایدار و بهداشتی به منظور رفع معضلات موجود با شناسایی مشکلات و انجام اقدامات اصلاحی، تلاش می‌کنیم تا کمبود، قطعی و افت فشار آب را برای تابستان سال جاری در این شهرستان به حداقل برسانیم.
وی افزود: همچنین با تمهیدات انجام شده در تلاشیم در حوزه برق، شهرستان شادگان کمترین خاموشی‌ها را در فصل گرما سپری کند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به فعالیت طرح‌های عمرانی این شهرستان، خاطرنشان کرد: چند طرح عمرانی با تلاش شهرداری‌ها، دهیاری و فرمانداری شادگان در سطح این شهرستان فعال شده که با عزم راسخ موجود به زودی شاهد متحول شدن چهره این شهرستان خواهیم بود.
خانچی در ادامه با اشاره به فعالیت طرح ملی مسکن در شادگان، یادآور شد: با درایت و برنامه ریزی دولت سیزدهم این طرح نیز با سرعت خوبی در شادگان فعال بوده و هم اکنون ۲۴ واحد آن نیز آماده بهره برداری است.
در ادامه این دیدار نیز فرماندار شادگان خاطرنشان کرد: طرح احداث زائرسرای اربعین در دارخوین روند خوبی دارد و اگر شهرداری به تعهدات خود در یک ماه آینده عمل کند اعتبارات لازم برای ادامه طرح اختصاص خواهد یافت.
جمال صالح‌زاده اظهار کرد: از سال گذشته اجرای طرح ملی مسکن در شادگان آغاز شده و هم اکنون نیز ۲۴ واحد آماده تحویل به متقاضیان است.

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان | YJC

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها