ویژه

تعطیلی مدارس خوزستان در برخی شهر ها امروز 9 دی 96

🔴 فوری/ مدارس نوبت صبح و عصر شادگان هم تعطيل شد.

🔸 بنا بر اعلام فرمانداری شادگان تمامی مدارس دانشگاهها و مراكز آموزشي شیفت صبح و عصر اين شهرستان به علت گرد و غبار موجود در روز سه شنبه تعطیل است.

🔴 دانشگاه ها و مراکز آموزشی اهواز،کارون و باوی هم تعطیل شدند

🔸 پس از اعلام تعطیلی مدارس اهواز در نوبت ظهر ٬ دانشگاه ها و مراکز آموزشی این شهرستان نیز در نوبت ظهر از سوی فرمانداری تعطیل اعلام شد.

 

تعطیلی ادارات خرمشهر و آبادان

🔴 بنابر اعلام فرمانداری آبادان و خرمشهر ٬ کلیه ادارات وسازمانهای دولتی این دو شهرستان به علت بروز پدیده گرد و خاک در روز سه شنبه تعطیل شدند

 

🔴 تعطیلی #ادارات آبادان و خرمشهر در پی گرد و غبار/ غلظت خاک در هوا ۲۸ برابر مجاز

🔸 در پی وقوع پدیده گرد و غبار در برخی نقاط استان خوزستان، فرمانداری های آبادان و خرمشهر اعلام کردند که ادارات این دو شهرستان امروز تعطیل شده اند.

🔸 بر اساس اعلام اداره کل حفاظت از محیط زیست استان خوزستان میزان گرد و غبار در شهر آبادان به چهار هزار و ۲۰۰ میکروگرم بر متر مکعب رسید و این امر نشان می دهد که غلظت آن ۲۸ برابر حد مجاز است.

🔴 مدارس نوبت ظهر اهواز تعطيل اعلام شد

🔸 بر اساس اعلام فرمانداري اهواز، مدارس شهرستان اهواز به دلیل گرد و غبار در نوبت ظهر تعطيل خواهد بود.

🔴 #فوری / مدارس آبادان و خرمشهر امروز تعطیل است

💥 فرمانداری شهرستان‌های #آبادان و #خرمشهر اعلام کردند که تمام مدارس، آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌های این دو شهرستان به دلیل وقوع شدید گردوغبار، امروز ۹ آبان در هر دو نوبت صبح و عصر تعطیل هستند.

💥 گردوغبار در دیگر شهرهای خوزستان ازجمله اهواز، سوسنگرد و … نیز وجود دارد، اما هنوز خبری از تعطیلی‌ مدارس از این شهرستان‌ها نرسیده است.

🔴 #فوري

🔴💥مدارس #هویزه هم تعطیل اعلام شد

💠کیامرث حاجی زاده ، مدیرکل مدیریت بحران خوزستان

👈 در پی وقوع پدیده گرد و غبار در برخی نقاط استان، فرمانداران سه شهرستان #آبادان، #خرمشهر و #هویزه بر اساس دستورالعمل مدیریت بحران با توجه به افزایش غلظت گرد و غبار از حد مجاز مدارس کلیه مقاطع تحصیلی را در نوبت صبح تعطیل اعلام کردند.

👈در سایر نقاط درگیر پدیده نیز فرمانداران در خصوص فعالیت مدارس تصمیم‌گیری خواهند کرد.

 

🔴 مدارس دشت آزادگان هم تعطیل شدند

🔸 مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: مدارس و دانشگاههای شهرستان های #دشت_آزادگان و شهرستان #هویزه به دلیل گردوغبار موجود امروز ۹ آبان تعطیل هستند.

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها