ویژه

افزایش حقوق خوزستانی ها | افزایش حقوق کارمندان خوزستان |

افزایش حقوق خوزستانی ها دیگر یکی از بحص های داغ است.در فضای مجازی و غیر مجازی.چند سال پیش هم اینت صحبت شد ولی طبق گفته اکثر مردم خبری از افزایش حقوق خوزستانی ها نبود

 

کوروش منجزی عصر امروز سه شنبه در نشست خبری اظهار کرد: در اجرای بند الف ماده ۱۱۲ قانون ششم که خاص فهرست مناطق جنگی است، درصدی مشخص به حقوق کارکنان دولتی این مناطق اضافه می شود.

وی افزود: در برنامه ششم فهرست مناطق جنگی که در هشت ساله درگیر بودند توسط ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ شده و پنج استان از جمله خوزستان را شامل می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع امور اقتصادی و دارایی خوزستان تصریح کرد: بر اساس این فهرست یک فوق العاده ای بین ۲۰ تا ۲۵ درصد برای کارمندان شاغل در برخی مناطق استان درنظر گرفته شده است.

منجزی بیان کرد: این طرح از یک مرداد اجرایی شده و فوق العاده اعلامی نیز در حال پرداخت است.

وی خبر داد: اهواز، آبادان، خرمشهر، دشت آزادگان، شوش و هویزه از آن جمله هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع امور اقتصادی و دارایی خوزستان ادامه داد: استان های جنگی اعلام شده نیز خوزستان، کرمانشاه، ایلام، بوشهر و آذربایجان غربی هستند.

افزایش حقوق خوزستانی ها

منجزی در پایان خبر داد: اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان امسال برای دومین بار در جشنواره شهید رجایی رتبه نخست ارزیابی عملکرد و رتبه شایسته تقدیر ستاد اقامه نماز را کسب کرد.

عبدالقاسم غوابش نیز در این جلسه با اشاره به برخی قوانین سهم وراث مشمولان سهام عدالت بیان کرد: در سطح کشور ۴۹ میلیون نفر مشمول سهام عدالت هستند که دو میلیون نفر فوت شده ولی خوزستان متأثر از آن نیست.

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان افزود: از سوی سازمان خصوصی اعلام شده که افراد برای دریافت جزئیات بیشتر به پیشخوان دولت مراجعه و اطلاعات لازم را بگیرند.

وی در پایان خبر داد: در خوزستان ۲۹ پیشخوان دولت داریم که اطلاعات و سامانه های فوق را دارند؛ ۸ مورد در اهواز و مابقی در دیگر شهرهای استان هستند.

 

 

منبع خبر : مهر

.

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها