اخبار ورزشی خوزستان

دوندگان خوزستانی به مسابقات گرندپری مراکش اعزام می‌شوند

دوندگان خوزستانی به مسابقات گرندپری مراکش اعزام می‌شوند

دوندگان خوزستانی به مسابقات گرندپری مراکش اعزام می‌شوند

جواد حردانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات گرندپری مراکش از بیستم شهریورماه ۱۴۰۱ آغاز می‌شود که «امان الله پاپی» و «هاشمیه متقیان» به عضویت تیم ملی درآمدند.

وی با بیان اینکه ورزشکاران ایرانی در بخش‌های «بانوان» و «آقایان» در مسابقات مراکش شرکت خواهند کرد، گفت: ورزشکاران اعزامی ایران به این رقابت‌ها در مواد مختلف به میدان می‌روند.

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان خوزستان در ادامه هدف از حضور دوندگان ایران در مراکش را آماده شدن ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات آسیا، اقیانوسیه استرالیا و قهرمانی جهان عنوان کرد و افزود: حضور در مسابقات گرندپری مراکش باعث خواهد شد تا پس از پارالمپیک توکیو، رکورد ملی‌پوشان در سطح بین‌المللی ارزیابی شود.

حردانی همچنین مهمترین هدف گذاری هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان خوزستان را افزایش ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات پاراآسیایی هانژوی چین و پارالمپیک پاریس فرانسه عنوان کرد و گفت: در مسابقات پاراآسیایی گذشته در جاکارتای اندونزی ،۱۵ ملی پوش ایرانی حضور داشتند که امیدوار هستیم در سال آینده نفرات بیشتری در کاروان کشور از خوزستان حضور داشته باشند.

وی تاکید کرد: کشف و استعدادیابی از اولویت‌های اصلی هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان خوزستان است و با کاهش مشکلات مالی در نقاط بیشتری از استان این برنامه را اجرا کنیم.

حردانی از حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان تقدیر کرد.

مسابقات گرندپری مراکش از بیستم تا بیست وهشتم شهریورماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.