اخبار ورزشی خوزستان

بازگشت مهدی شیری به ورزشگاه کاظمی پس از 8 ماه

بازگشت مهدی شیری به ورزشگاه کاظمی پس از 8 ماه

بازگشت مهدی شیری به ورزشگاه کاظمی پس از 8 ماه

خوزستان خبر- مدافع سابق پرسپولیس در ورزشگاه کاظمی با استقبال همبازیان سابق خود روبه‌رو شد.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از فوتبالی، مهدی شیری که فصل گذشته و پس از باخت قرمزها مقابل فولاد در بازی سوپرجام با نامه کتبی یحیی به مدیران باشگاه در لیست خروج این باشگاه قرار گرفت در ادامه راهی فولاد شد و بازی‌های خوبی را هم زیر نظر جواد نکونام برای تیم جدیدش به نمایش گذاشت.

شیری که به مینی کمپ تیم ملی زیر نظر کارلوس کی‌روش دعوت شده بود در ادامه نتوانست نظر این مرد پرتغالی را برای ادامه حضور در اردوی تیم ملی در اتریش جلب کند تا امروز در ترکیب فولاد و یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم سابق خود برود.

نکته قابل توجه بازگشت شیری به ورزشگاه شهید کاظمی است جایی که آخرین بار 8 ماه پیش و قبل از تقابل با همین تیم فولاد در آنجا تمرین کرده بود و پس از نمایش ضعیف در سوپرجام از سوی یحیی کنار گذاشته شد.

او در عکسی که مشاهده می‌کنید خوش بش گرمی با بازیکنان پرسپولیس از جمله فرشاد فرجی مدافع میانی قرمزها داشت و در ورزشگاهی که خاطرات زیادی از آنجا دارد با استقبال همبازیان سابق روبه رو شد.

شیری یکی از خوب‌های فولاد در فصل گذشته و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود تا نشان دهد اگر فشار روی او نباشد می تواند عملکرد بهتری داشته باشد.

7655